התכנון והתוצאה

אופני המים של Schiller Bikes הינם תוצר גאוני של טכנולוגיה ויצור המתקדמים ביותר בעולם. תכנון הנדסי גאוני של אופנים לשימוש ימי תוצרת  USA  ארצות הברית של אמריקה ... מיזוג של עיצוב מודרני הנדסה ממוחשבת איכות גבוה ביותר ותוצר מוגמר המספק יתרונות ניכרים ברכיבה ודיווש על המים. דגמי האופנים S1 & S1-C מספקים לרוכב חוויה בלתי נשכחת בכל שימוש. שובלי המים וכלי השיט שאתם משאירים הרחק מאחוריכם הינם עדות מוחשית למסלולים שגמרתם  ולחוויות שעוד לפניכם,

מרכב ואביזרים , האופניים מצויד בהגה ובהיגוי מתכונן ייחודי, כיסא נוח הניתן לכיוון והתאמת גובה בהתאם לנוחיות הרוכב. מייצבים מתנפחים הכוללים שסתומים גדולים לניפוח וריקון אוויר מהיר ונוח. האופנים מדגם S1 & S1-C נועדו לספק שיט מהיר, מלהיב בטוח מסעיר או שקט בים הפתוח  או באגם.

האופניים קלים ביותר  להרכבה, הובלה ואחסנה בגמר השימוש וניתן להניח אותם בתוך חלל קטן וקומפקטי בבית או במחסן . האופנים תוכננו ומיוצרות בארצות הברית של אמריקה.

תכנון הנדסי גאוני  יציבות  בטיחות  מהירות

אופני Schiller Bikes מדגמי  S1 & S1-C תוכננו מראש לרתום את הכוח המקסימאלי של הכוח האנושי Human power כדי לנוע כמה שיותר מהיר נוח ובטוח על פני המים.

בדגם ה- S1 & S1-C השתמשו המתכננים במדחף מותאם וחכם, מעברי כוח מתוחכמים וחזקים הכוללים תמסורות משולבות היוצרות גיר חכם מתקדם להעברת הכוח מהדוושות למדחף נעשה שימוש בחגורת Carbon  פחם גמישה וחזקה.

יחסי העברת הכוח בתמסורת גבוהים ביותר 7.5 : 1 ומקנים לכל רוכב לבטא את יכולותיו ולהגיע עד למקסימום הפוטנציאל שלו במים , מערכת ההנעה המתוחכמת מבטיחה דחף מרבי ואובדן אנרגיה מינימאלי בכל מקצבי הרכיבה הטיפוסיים השונים.

ברגע שתמצאו את עצמכם במרוץ לצד להקה של דולפינים במים או באחת החופים הקסומים והבתוליים הפרושים לאורך קווי החוף המדהימים הפרושים בים התיכון או בכנרת , תשאל את עצמך למה לקח כל כך הרבה זמן להמציא את המכונה המופלאה הזאת שמעניקה לי כל כך הרבה הנאה חופש בחירה והתמזגות עם הטבע בסביבה ובאוויר נקי.

למה לא יצרו אופניים לשיט על המים כאלה קודם ... לא שלא ניסו קודם אבל לא כל כך הצליחו.

  לשוט באופן חופשי במהירות  בתוך מרחבים ללא גבולות ...